Najczęściej kupowane

Bieżnie

Informacja

Producenci

Promocje

Dostawcy

Brak dostawców

Life Fitness 97 Ti

Odnowione

Add to wishlist

Opis

Długość211 cm
Szerokość94 cm
Wysokość167 cm
Waga urządzenia206 kg

Bieżnia elektryczna Life Fitness 97 Ti jest jednym z najbardziej zaawansowanych modeli ze stajni światowego producenta sprzętu do klubów fitness. Zgodnie z oczekiwaniami model przez nas prezentowany w stanie nowym nie należy do najtańszych, dlatego idealną opcją jest pozyskanie sprzętu regenerowanego, który jest świetnym przełożeniem ceny na jakość.

Prezentowana przez nas bieżnia elektryczna jest idealnym produktem dla klubów fitness, które chcą zrobić dobra wrażenie na potencjalnym kliencie. Dzięki wysokiej jakości i komfortowi z jej korzystania, będziecie w stanie zadowolić nawet najbardziej wymagającego klienta.

W porównaniu do bieżni Life Fitness 95 Ti, nowsza wersja została wzbogacona o dodatkowe elementy elektroniczne. Posiada czerwony wyświetlacz 24-znakowy oraz 7-segmentowy do zliczania tętna.

Bieżnie elektryczne Life Fitness 97 Ti, podobnie jak poprzednik posiada również 28 programów treningowych, które zawierają między innymi 5Zone Training, treningi wielkiej różnorodności. Co więcej, posiada również szkolenia Military PRT.

Oferowana przez nas sprzęt jest wyposażony w silnik o mocy 4 KM ze sterownikiem MagnaDrive, który może osiągnąć maksymalną prędkość 26 km/h, co jest w stanie zadowolić nawet wymagających użytkowników. Do zalet bieżni elektrycznej zaliczyć można również nachylenie od -3 do 15%, co sprawia, że produkt jest bardzo elastyczny.

Powierzchnia pasa do biegania jest na tyle duża, że z urządzenia mogą korzystać użytkownicy o wszystkich kształtach, czując się na nim komfortowo. Pas wyposażony jest w system FlexDeck absorbujący stawy kolanowe, dzięki czemu klient nie ma prawa narzekać na niską jakość

Do dodatkowych funkcji bieżni Life Fitness 97 Ti można zaliczyć stojak do umieszczenia czasopism, czy miejsce na przechowywanie butelek sportowych. Ponadto użytkownicy urządzenia mogą skorzystać z pomiaru telemetrii Polar (wymagany pas piersiowy) oraz cyfrowe monitorowanie Lifepulse z DSP dla lepszego treningu tętna.

26-znakowy alfanumeryczny wyświetlacz tworzy centrum wiadomości pokazujące użytkownikowi następujące dane:

 •          Prędkość
 •          Czas
 •          Odległość
 •          Kąt nachylenia
 •          Kalorie
 •          Tętno
 •          Watts
 •          MET

Programy:

 •          Treningi strefowe: Cardio, Fat Burn, Heart Rate Hull, Heart Rate Interval, Extreme Heart Rate
 •          Treningi interwałowe: Random, Hill, 5k, 10k, Speed Interval Training
 •          Treningi celowe: Kalorie, Dystans, Czas w strefie, 6 indywidualnych programów
 •          Testy Fitness: Fit Test, Gerkin Protocol, Navy PRT, Army PFT, Marine PFT, Air Force PFT, PEB, Cool Down

Silnik

4 KM HP AC

Prędkość

Od 0 do 26 km/h

Maksymalna waga użytkownika

181 kg

Nachylenie

Od -3 do 15%

Pojemniki na napoje

Tak

Waga

206 kg

Opinie

No customer reviews for the moment.

Napisz opinię

Life Fitness 97 Ti

Life Fitness 97 Ti