Najczęściej kupowane

Bieżnie

Informacja

Producenci

Promocje

Dostawcy

Brak dostawców

Cybex 445T

Odnowione

Add to wishlist

Opis

Długość183 cm
Szerokość81 cm
Wysokość155 cm
Waga urządzenia179 kg

Cybex 445T jest bieżnią elektryczną używaną głównie w celach komercyjnych. Wysoka jakość urządzenia spowodowała, że produkt cieszy się ogromną popularnością na całym świecie, a jego ogromną zaletą są niewielkie gabaryty. Odpowiednia powierzchnia bieżni pozwala na bardzo przyjemny i skuteczny trening na nieco mniejszej przestrzeni niż na normalnych urządzeniach. To sprawia, że zarówno użytkownik, jak i właściciel klubu są szczęśliwi.

Bieżnia elektryczna została zbudowana intuicyjnie, a głównym celem projektantów było amortyzowanie wstrząsów biegającego. Dzięki temu zastosowano bezkompromisowy system toe-off, co znacznie podnosi standard korzystania z urządzenia. Światowy producent sprzętu fitness zastosował również technologię elastomerową - IS3, a więc inteligentny system zawieszenia.

W pełni odnowiony przez nas sprzęt posiada oczywiście funkcję monitorowania pracy serca Polar, dzięki czemu użytkownik dostosuje odpowiedni program ćwiczeń do swojego organizmu.

Konstrukcja bieżni elektrycznej Cybex 445T zbudowana jest ze stali litej, co stanowi idealne dopełnienie wysokiej jakości produktu. Sprzedawany model ma wbudowany cicho pracujący silnik o mocy 3 KM, co zapewni sprawne i niezawodne działanie przy wszystkich prędkościach. Ponadto bieżnie posiada w sobie kilka programów treningowych, w tym test sprawności, a wszystkie parametry pracy odczytamy na czytelnej konsoli.

Zakres prędkości

Od 0,8 d 17,6 km/h

Zakres nachylenia

Od 0 do 15%

Powierzchnia biegania

51 cm x 152 cm

Maksymalna waga użytkownika

159 kg

Wymiary urządzenia

183 cm x 81 cm x 155 cm

Waga urządzenia

179 kg

Opinie

No customer reviews for the moment.

Napisz opinię

Cybex 445T

Cybex 445T