Najczęściej kupowane

Eliptyki - Octan Fitness

Informacja

Producenci

Promocje

Dostawcy

Brak dostawców

Octan Fitness ZR7

Nowy produkt

Add to wishlist

Profesjonalna maszyna eliptyczna Octan Fitness ZR7 już teraz dostępna jest w ofercie naszego sklepu internetowego Gymprofit.pl. Urządzenie może być wykorzystywane w warunkach klubowych, jak i również domowych. Sprawdź właściwości eliptyka!

Octan Fitness Zero Runner

Opanuj każdy metr na urządzeniu eliptycznym. ZR7 został stworzony, aby zaspokoić cele jego użytkowników. Ergonomiczny kształty sprawia, że maszyna pasuje do użytkowników o wszystkich rozmiarach - stymuluje chodzenie krótkimi krokami, lub w pełni wykorzystuje ich możliwości. Wbudowany inteligentny system śledzi każdy krok, dzięki czemu osoba ćwicząca może upewniać się, że wykonuje efektywny trening.

Marka Octan Fitness cieszy się coraz większym zainteresowaniem i uznaniem w Polsce. Producent sprzętu podbija światowy rynek, dlatego decydując się na kupno sprzętu - zyskujesz urządzenia najwyższej klasy! Maszyny i sprzęt cardio znajdujące się w naszej ofercie są przede wszystkim trwałe, eleganckie i skuteczne - zapewnią Twoim klientom efektywny trening. Warto niewątpliwie dodać, że maszyna idealnie będzie służyła osobom początkującym, jak i zaawansowanym. Sprzęt został wyprodukowany z najlepszych surowców, dlatego z całą pewnością można przyznać, że jest trwały i gotowy do ciężkich warunków pracy.


Właściwości Octan Fitness ZR7

  •          Naturalny ruch, zapewniający spacery, jogging lub bieganie
  •          Dynamiczna długość kroku. Maszyna dopasowuje się do wielkości użytkowników
  •          Opatentowany system zapewniający ochronę stawu biodrowego i kolanowego
  •          Inteligentny system, który śledzi każdy krok osoby ćwiczącej
  •          Wszystkie niezbędne dane treningowe są wyświetlane na konsoli
  •          Bluetooth umożliwia podłączenie urządzeń mobilnych
  •          Bezprzewodowa możliwość pomiaru tętna

Opinie klientów

- Octan Fitness Zero Runner to świetne narzędzie wykorzystywane przeze mnie do ciężkiej pracy, a jednocześnie uzupełniania treningu biegowego. Pozwala mi być silniejszą, a przy okazji nie obciąża tak bardzo moich kolan i biodra. Gorąco polecam - powiedziała Kara Goucher, dwukrotna uczestniczka Igrzysk Olimpijskich.

Nie zastanawiaj się dłużej - skontaktuj się z nami! Wyposaż swój klub w sprzęt najwyższej jakości. Stan urządzeń jest znakomity.

Rzeczywisty wygląd może się nieco różnić, dlatego w przypadku zainteresowania prosimy o kontakt z nami. Wówczas wyślemy wszystkie zdjęcia oraz dodatkowe informacje dotyczące urządzenia.

Opinie

No customer reviews for the moment.

Napisz opinię

Octan Fitness ZR7

Octan Fitness ZR7