Najczęściej kupowane

Eliptyki - Octan Fitness

Informacja

Producenci

Promocje

Dostawcy

Brak dostawców

Octan Fitness Q37 XI

Nowy produkt

Add to wishlist

Profesjonalna maszyna eliptyczna Octan Fitness Q37 XI już teraz dostępna jest w ofercie naszego sklepu internetowego Gymprofit.pl. Urządzenie może być wykorzystywane w warunkach klubowych, jak i również domowych. Sprawdź właściwości eliptyka!

Octan Fitness Standing

Opanuj każdy metr na urządzeniu eliptycznym. Q37 został stworzony, aby zaspokoić cele jego użytkowników. Maszyna eliptyczna stanowi świetną odnowę biologiczną, będąc kapitalnym uzupełnieniem siłowni lub klubu fitness. Q37 jest jedną z najczęściej nagradzanych maszyn eliptycznych. To jeden z najlepiej sprzedających się produktów marki Octan Fitness. Wielka zaletą jest płynny ruch pedałów, odpowiedni rozstaw i kierownicę umożliwiającą monitoring tętna. 

Octan Fitness cieszy się coraz większym zainteresowaniem i uznaniem w Polsce. Producent sprzętu podbija światowy rynek, dlatego decydując się na kupno sprzętu - zyskujesz urządzenia najwyższej klasy! Maszyny i sprzęt cardio znajdujące się w naszej ofercie są przede wszystkim trwałe, eleganckie i skuteczne - zapewnią Twoim klientom efektywny trening. Warto niewątpliwie dodać, że maszyna idealnie będzie służyła osobom początkującym, jak i zaawansowanym. Sprzęt został wyprodukowany z najlepszych surowców, dlatego z całą pewnością można przyznać, że jest trwały i gotowy do ciężkich warunków pracy.

Właściwości Octan Fitness Q37

 •          Wysokiej jakości ekran
 • Jednoczesne wyświetlanie danych treningowych
 • 72 programów treningowych
 • Automatyczne dostosowanie długości kroku do spaceru, joggingu lub biegu
 •          Inteligentna łączność za pośrednictwem Bluetootha
 •          Ergonomiczne uchwyty, wyprofilowane pod użytkowników
 •          Opatentowany system zapewniający ochronę stawu biodrowego i kolanowego
 •          Inteligentny system, który śledzi każdy krok osoby ćwiczącej
 •          Wszystkie niezbędne dane treningowe są wyświetlane na konsoli
 •          Bluetooth umożliwia podłączenie urządzeń mobilnych
 •          Bezprzewodowa możliwość pomiaru tętna

Opinie klientów

- Octan Fitness to świetne narzędzie wykorzystywane przeze mnie do ciężkiej pracy, a jednocześnie uzupełniania treningu biegowego. Pozwala mi być silniejszą, a przy okazji nie obciąża tak bardzo moich kolan i biodra. Gorąco polecam - powiedziała Kara Goucher, dwukrotna uczestniczka Igrzysk Olimpijskich.

Nie zastanawiaj się dłużej - skontaktuj się z nami! Wyposaż swój klub w sprzęt najwyższej jakości. Stan urządzeń jest znakomity.

Rzeczywisty wygląd może się nieco różnić, dlatego w przypadku zainteresowania prosimy o kontakt z nami. Wówczas wyślemy wszystkie zdjęcia oraz dodatkowe informacje dotyczące urządzenia.

Opinie

No customer reviews for the moment.

Napisz opinię

Octan Fitness Q37 XI

Octan Fitness Q37 XI