Najczęściej kupowane

Eliptyki - Octane Fitness

Informacja

Producenci

Promocje

Dostawcy

Brak dostawców

Octane Fitness ZR7

Nowy produkt

16 826,40 zł brutto

Add to wishlist

Profesjonalna maszyna eliptyczna Octane Fitness ZR7 już teraz dostępna jest w ofercie naszego sklepu internetowego Gymprofit.pl. Urządzenie może być wykorzystywane w warunkach klubowych, jak i również domowych. Sprawdź właściwości eliptyka!

Octane Fitness Zero Runner

Opanuj każdy metr na urządzeniu eliptycznym. ZR7 został stworzony, aby zaspokoić cele jego użytkowników. Ergonomiczny kształty sprawia, że maszyna pasuje do użytkowników o wszystkich rozmiarach - stymuluje chodzenie krótkimi krokami, lub w pełni wykorzystuje ich możliwości. Wbudowany inteligentny system śledzi każdy krok, dzięki czemu osoba ćwicząca może upewniać się, że wykonuje efektywny trening.

Marka Octane Fitness cieszy się coraz większym zainteresowaniem i uznaniem w Polsce. Producent sprzętu podbija światowy rynek, dlatego decydując się na kupno sprzętu - zyskujesz urządzenia najwyższej klasy! Maszyny i sprzęt cardio znajdujące się w naszej ofercie są przede wszystkim trwałe, eleganckie i skuteczne - zapewnią Twoim klientom efektywny trening. Warto niewątpliwie dodać, że maszyna idealnie będzie służyła osobom początkującym, jak i zaawansowanym. Sprzęt został wyprodukowany z najlepszych surowców, dlatego z całą pewnością można przyznać, że jest trwały i gotowy do ciężkich warunków pracy.


Właściwości Octane Fitness ZR7

  • Naturalny ruch w przypadku marszu i biegu
  • Dynamiczna długość kroku. Dopasowanie pod użytkownika
  • Opatentowana stabilizacja stawu biodrowego i kolanowego
  • Inteligentny system, śledzący każdy krok
  • Wyświetla najważniejsze dane treningowe
  • Kompatybilny ze SmartLink
  • Bluetooth do łączności z urządzeniami mobilnymi
  • Bezprzewodowy pomiar tętna

Opinie klientów

- Octan Fitness Zero Runner to świetne narzędzie wykorzystywane przeze mnie do ciężkiej pracy, a jednocześnie uzupełniania treningu biegowego. Pozwala mi być silniejszą, a przy okazji nie obciąża tak bardzo moich kolan i biodra. Gorąco polecam - powiedziała Kara Goucher, dwukrotna uczestniczka Igrzysk Olimpijskich.

Nie zastanawiaj się dłużej - skontaktuj się z nami! Wyposaż swój klub w sprzęt najwyższej jakości. Stan urządzeń jest znakomity.

Rzeczywisty wygląd może się nieco różnić, dlatego w przypadku zainteresowania prosimy o kontakt z nami. Wówczas wyślemy wszystkie zdjęcia oraz dodatkowe informacje dotyczące urządzenia.

Opinie

No customer reviews for the moment.

Napisz opinię

Octane Fitness ZR7

Octane Fitness ZR7