Najczęściej kupowane

Rowery treningowe

Informacja

Producenci

Promocje

Dostawcy

Brak dostawców

Panatta Horizontal Bike - Gold Zobacz większe

Panatta Horizontal Bike - Gold

Nowy produkt

Add to wishlist

Opis

Długość155 cm
Szerokość66 cm
Wysokość127 cm
Waga urządzenia95 kg

Profesjonalny rower treningowy Panatta Horizontal Bike Gold już teraz dostępny w ofercie naszego sklepu internetowego. Kup fabrycznie nowy rower stacjonarny i ciesz się efektywnym treningiem cardio.

Nowy sprzęt doskonale sprawdzi się w warunkach klubowych i domowych. Bez dwóch zdań cieszy się sporym zainteresowaniem klientów, a wszystko dzięki temu, że został wyprodukowany przez światowej klasy producenta, zbierającego kapitalne recenzje na europejskich i światowych rynkach. Wysokiej klasy sprzęt spełnia szerokie wymagania klientów - zarówno tych amatorów jak i zawodowców. Z pewnością wpłynie to na wysoką renomę Twojej siłowni lub klubu fitness. Masz jakiekolwiek pytania? Koniecznie skontaktuj się z nami!

Panatta cieszy się sporym zainteresowaniem i uznaniem w Polsce. Producent sprzętu podbija światowy rynek, dlatego decydując się na kupno sprzętu - zyskujesz urządzenia najwyższej klasy! Maszyny i sprzęt cardio znajdujące się w naszej ofercie są przede wszystkim trwałe, eleganckie i skuteczne - zapewnią Twoim klientom efektywny trening. Warto dodać, że maszyna idealnie będzie służyła osobom początkującym, jak i zaawansowanym. Sprzęt został wyprodukowany z najlepszych surowców, dlatego z całą pewnością można przyznać, że jest trwały i gotowy do ciężkich warunków pracy.

Do najważniejszych cech oferowanych przez nas urządzeń możemy zaliczyć:

 • Panatta Horizontal Bike Gold - profesjonalny rower treningowy z wieloma funkcjami zadowoli nie tylko Ciebie, ale i Twoich klientów. Poziomy rower z zintegrowanym wejściem USB.
 • Wyświetlacz - urządzenie cardio wyposażone jest w duży i czytelny wyświetlacz LED w czułe sensory.
 • Pozycja startowa - każdy użytkownik przed rozpoczęciem treningu powinien indywidualnie dostosować pozycję startową - wszystko dzięki zastosowaniu odpowiednich regulacji.
 • Zliczanie - rower stacjonarny umożliwia zliczanie czasu trwania ćwiczeń, prędkości, dystansu, spalonych kalorii oraz pulsu.
 • HRM - oferowany przez nas produkt posiada sensor dłoni i telemetrii POLAR umożliwiający pomiar tętna w trakcie treningu cardio.
 • Wytrzymałość -  intensywne badania w dziedzinie nauki i ruchu, a także wielu spotkań ze sportowcami, zaprojektowano idealną maszynę Panatta. Urządzenie zostało zbudowane dla najbardziej wymagających osób z najwyższymi standardami biomechaniki, ergonomii, trwałości, jak również bezpieczeństwa w celu maksymalizacji wyników sportowych.
 • Ergonomiczność - urządzenie siłowe znajdujące się w naszej ofercie posiada wygodny i ergonomiczny fotel, dlatego użytkownicy nie będą narzekali na brak komfortu.
 • Oszczędzanie energii - urządzenie posiada funkcję oszczędzania energii - bez używania zasilania zewnętrznego.
 • Design - oferowane przez nas urządzenie siłowe jest bez dwóch zdań połączeniem nowoczesnego designu z wygodą.
 • Stabilna konstrukcja - maszyna została zaprojektowana i zbudowana ze stabilnej konstrukcji, wpływającej na komfort oraz bezpieczeństwo codziennego użytkowania.
 • Urządzenie - oferowana przez nas maszyna przystosowana jest do ciężkich warunków klubowych. Jest w stanie zadowolić nawet najbardziej wymagających użytkowników.

Wymiary urządzenia

155 cm x 66 cm x 127 cm

Waga urządzenia

95 kg

Rodzaj urządzenia

Nowe

Urządzenia cardio Panatta są fabrycznie nowe, dlatego wizualnie i technicznie prezentują się znakomicie. Nie zastanawiaj się dłużej - skontaktuj się z nami! Wyposaż swój klub w sprzęt najwyższej jakości. Stan urządzeń znakomity.

Rzeczywisty wygląd może się nieco różnić, dlatego w przypadku zainteresowania prosimy o kontakt z nami. Wówczas wyślemy wszystkie zdjęcia oraz dodatkowe informacje dotyczące urządzenia.

Opinie

No customer reviews for the moment.

Napisz opinię

Panatta Horizontal Bike - Gold

Panatta Horizontal Bike - Gold