Najczęściej kupowane

Urządzenia siłowe

Informacja

Producenci

Promocje

Dostawcy

Brak dostawców

Panatta Alternate Arm Curl Zobacz większe

Panatta Alternate Arm Curl

Nowy produkt

9 929,00 zł

Add to wishlist

Opis

Długość125 cm
Szerokość150 cm
Wysokość160 cm
Waga urządzenia190 kg

Oferujemy w sprzedaży sklepu internetowego Gymprofit.pl w pełni profesjonalne urządzenie siłowe Panatta Arm Curl, które zostało wyprodukowane przez światowej klasy producenta, zbierającego pozytywne opinie na rynku. Wysoka jakość w połączeniu z komfortem użytkowania sprawiają, że sprzęt spełnia szerokie wymagania klientów, a jednocześnie pozwoli podnieść prestiż Twojego klubu fitness i siłowni. Urządzenie siłowe jest niezawodne w użytkowaniu, w przypadku jakichkolwiek pytań, pilnie skontaktuj się z nami!

Tak jak wspomnieliśmy wcześniej, urządzenia siłowe wyprodukowane przez firmę Panatta cieszą się wielkim zainteresowaniem na rynku. Są przede wszystkim trwałe, skuteczne i eleganckie. Produkt został zaprojektowany i wyprodukowany z myślą o efektywnym treningu dla użytkowników początkujących, a także tych, którzy regularnie od dłuższego czasu uczęszczają na siłownię. Sprzęt został wyprodukowany z najlepszych surowców, dlatego z całą pewnością można przyznać, że jest trwały i gotowy do ciężkich warunków pracy. Dodajmy, że oferowane przez nas urządzenia siłowe są regenerowane, dzięki czemu wizualnie i technicznie prezentują się jak nowe.

Do najważniejszych cech oferowanych przez nas urządzeń możemy zaliczyć:

  • Arm Curl -  oferowane przez nas urządzenie siłowe przeznaczone jest do wzmacniania górnych partii mięśniowych, a w szczególności mięśni bicepsów. Maszyna zapewnia w pełni efektywny trening.
  • Niezależność - maszyna siłowa posiada niezależne dźwignie, dzięki którym użytkownik może liczyć na jednostronne lub dwustronne szkolenie ramion. To ogromna zaleta urządzenia!
  • Pozycja startowa - każdy użytkownik przed rozpoczęciem ćwiczeń powinien ustawić pozycję startową, za pomocą regulacji wysokości siedziska. To zapewnia w pełni efektywny trening.
  • Komfort użytkowania - maszyna znajdująca się w naszej ofercie posiada specjalne poduszki na ramionach, dzięki którym użytkownik w trakcie wykonywania ćwiczeń może czuć się komfortowo. Ponadto osoba ćwicząca może liczyć na wygodne i dopasowane do dłoni uchwyty.
  • Bezpieczeństwo - warto niewątpliwie wspomnieć również o wygodnych uchwytach, zapewniających naturalny, a przede wszystkim bezpieczny tor ruchu. To ogromna zaleta sprzętu. Wspomnijmy również o ergonomicznym kształcie urządzenia siłowego.
  • Cicha praca - urządzenie siłowe umożliwia cichą i bezawaryjną pracę, a wszystko dzięki zastosowaniu linek podciągających ciężar. Pozwala na płynny ruch, a co za tym idzie - zwiększenie wydajności pracy.
  • Stabilna konstrukcja - maszyna została zaprojektowana i zbudowana ze stabilnej konstrukcji, wpływającej na komfort oraz bezpieczeństwo codziennego użytkowania.
  • Zmiana obciążeń - urządzenie siłowe można dostosować do każdego użytkownika. Bardziej zaawansowani klienci mają możliwość zwiększenia obciążeń, a tym samym na jeszcze bardziej efektywny trening.
  • Odnowione urządzenie - oferowana przez nas maszyna jest w pełni odnowiona, dlatego wizualnie oraz technicznie prezentuje się jak nowa. Urządzenie siłowe zostało przystosowane do ciężkich warunków klubowych.

Wymiary urządzenia

125 cm x 150 cm x 160 cm

Waga maszyny

190 kg

Kolor ramy

Srebrny

Urządzenia siłowe marki Panatta są w pełni odnowione, dlatego wizualnie i technicznie prezentują się jak nowe. Nie zastanawiaj się dłużej - skontaktuj się z nami! Wyposaż swój klub w sprzęt najwyższej jakości. Stan urządzeń bardzo dobry.  Maszyny znajdujące się w naszej ofercie posiadają stos. Do srebrnego koloru ramy można indywidualnie dopasować kolor tapicerki.

Rzeczywisty wygląd może się nieco różnić, dlatego w przypadku zainteresowania prosimy o kontakt z nami. Wówczas wyślemy wszystkie zdjęcia oraz dodatkowe informacje dotyczące urządzenia.

Opinie

No customer reviews for the moment.

Napisz opinię

Panatta Alternate Arm Curl

Panatta Alternate Arm Curl