Najczęściej kupowane

Urządzenia siłowe

Informacja

Producenci

Promocje

Dostawcy

Brak dostawców

Impulse 2 - Shoulder Press Zobacz większe

Impulse 2 - Shoulder Press

Odnowione

Add to wishlist

Opis

Długość215 cm
Szerokość124 cm
Wysokość176 cm
Waga urządzenia304 kg

Sprzedaż internetowa profesjonalnego urządzenia siłowego marki Impulse 2 Shoulder Press. W pełni odnowiona maszyna została wyprodukowana przez światowej klasy producenta, zbierającego pozytywne recenzje na rynku. Wysoka jakość oraz komfort użytkowania sprawiają, że maszyna jest w stanie zaspokoić nawet najbardziej wymagających klientów.

Impulse jest jednym z najbardziej popularnych producentów urządzeń siłowych na świecie. Konstruktorzy projektując maszyny bazują na wieloletnim doświadczeniu. Stabilna oraz wytrzymałą konstrukcja maszyn Impulse, a także perfekcyjnie wykonana tapicerka, wpływają na komfort codziennego użytkowania. Oferowany przez nas sprzęt jest regenerowany, dzięki czemu technicznie i wizualnie prezentuje się jak nowe.

  • Shoulder Press - oferowana przez nas maszyna przeznaczona jest głównie do wzmacniania mięśni pleców.
  • Pozycja startowa - każda osoba ćwicząca przed rozpoczęciem zajęć powinna ustawić pozycję startową, za pomocą ustawienia wysokości siedziska.
  • Różnorodny trening - warto wspomnieć o uchwytach położonych w dwóch pozycjach, co umożliwia na różnorodną stymulację mięśni.
  • Malowanie ramy - wszystkie ramy wykończone są farbą proszkową, aby zapewnić maksymalną przyczepność oraz trwałość.
  • Stabilna konstrukcja - maszyna została zaprojektowana i zbudowana ze stabilnej konstrukcji, wpływającej na komfort oraz bezpieczeństwo codziennego użytkowania.
  • Zmiana obciążeń - urządzenie siłowe można dostosować do każdego użytkownika. Bardziej zaawansowani klienci mają możliwość zwiększenia obciążeń, a tym samym na jeszcze bardziej efektywny trening.
  • Odnowione urządzenie - oferowana przez nas maszyna jest w pełni odnowiona, dlatego wizualnie oraz technicznie prezentuje się jak nowa. Urządzenie siłowe zostało przystosowane do ciężkich warunków klubowych.

Wymiary urządzenia

215 cm x 124 cm x 176 cm

Waga urządzenia

136 kg

Kolor tapicerki

Do wyboru

Decydując się na kupno urządzenia siłowego marki Life Fitness możesz dobrać kolor tapicerki do srebrnej ramy. Urządzenia siłowe są w pełni odnowione, dlatego wizualnie i technicznie prezentują się jak nowe. Nie zastanawiaj się dłużej - skontaktuj się z nami!

Rzeczywisty wygląd może się nieco różnić, dlatego w przypadku zainteresowania prosimy o kontakt z nami. Wówczas wyślemy wszystkie zdjęcia oraz dodatkowe informacje dotyczące urządzenia.

Opinie

No customer reviews for the moment.

Napisz opinię

Impulse 2 - Shoulder Press

Impulse 2 - Shoulder Press