Najczęściej kupowane

Urządzenia siłowe

Informacja

Producenci

Promocje

Dostawcy

Brak dostawców

Impulse 2 - Row Zobacz większe

Impulse 2 - Row

Odnowione

Add to wishlist

Opis

Długość159 cm
Szerokość80 cm
Wysokość196 cm
Waga urządzenia211 kg

Impulse 2 Row jest w pełni profesjonalnym urządzeniem siłowym dostępnym w sklepie internetowym. Regenerowana maszyna została wyprodukowana przez światowej klasy producenta, cieszącego się ogromnym zainteresowaniem na rynku. Wysokiej klasy sprzęt spełnia szerokie wymagania klientów, dlatego pozwoli podnieść prestiż Twojego klubu fitness i siłowni. W przypadku jakichkolwiek pytań, skontaktuj się z nami!

Impulse jest jednym z najbardziej popularnych producentów urządzeń siłowych na świecie. Konstruktorzy projektując maszyny bazują na wieloletnim doświadczeniu. Stabilna oraz wytrzymałą konstrukcja maszyn Impulse, a także perfekcyjnie wykonana tapicerka, wpływają na komfort codziennego użytkowania. Oferowany przez nas sprzęt jest regenerowany, dzięki czemu technicznie i wizualnie prezentuje się jak nowe.

  • Pozycja startowa - każda osoba ćwicząca przed rozpoczęciem zajęć powinna ustawić pozycję startową, za pomocą ustawienia wysokości siedziska. Ponadto można ustawić oparcie użytkownika.
  • Różnorodny trening - warto wspomnieć o uchwytach położonych w dwóch pozycjach, co umożliwia na różnorodną stymulację mięśni.
  • Malowanie ramy - wszystkie ramy wykończone są farbą proszkową, aby zapewnić maksymalną przyczepność oraz trwałość.
  • Stabilna konstrukcja - maszyna została zaprojektowana i zbudowana ze stabilnej konstrukcji, wpływającej na komfort oraz bezpieczeństwo codziennego użytkowania.
  • Zmiana obciążeń - urządzenie siłowe można dostosować do każdego użytkownika. Bardziej zaawansowani klienci mają możliwość zwiększenia obciążeń, a tym samym na jeszcze bardziej efektywny trening.
  • Odnowione urządzenie - oferowana przez nas maszyna jest w pełni odnowiona, dlatego wizualnie oraz technicznie prezentuje się jak nowa. Urządzenie siłowe zostało przystosowane do ciężkich warunków klubowych.

Wymiary urządzenia

159 cm x 80 cm x 196 cm

Waga urządzenia

211 kg

Kolor tapicerki

Do wyboru

Decydując się na kupno urządzenia siłowego marki Life Fitness możesz dobrać kolor tapicerki do srebrnej ramy. Urządzenia siłowe są w pełni odnowione, dlatego wizualnie i technicznie prezentują się jak nowe. Nie zastanawiaj się dłużej - skontaktuj się z nami!

Rzeczywisty wygląd może się nieco różnić, dlatego w przypadku zainteresowania prosimy o kontakt z nami. Wówczas wyślemy wszystkie zdjęcia oraz dodatkowe informacje dotyczące urządzenia.

Opinie

No customer reviews for the moment.

Napisz opinię

Impulse 2 - Row

Impulse 2 - Row