Najczęściej kupowane

Urządzenia siłowe

Informacja

Producenci

Promocje

Dostawcy

Brak dostawców

Impulse 2 - Reverse Fly Zobacz większe

Impulse 2 - Reverse Fly

Odnowione

Add to wishlist

Opis

Długość129 cm
Szerokość94 cm
Wysokość176,5 cm
Waga urządzenia238 kg

Impulse 2 Reverse Fly to w pełni profesjonalne urządzenie siłowe do kupienia w sklepie internetowym Gymprofit.pl. Maszyna została wyprodukowana przez uznanej klasy producenta, zbierającego pozytywne opinie na rynku. Angażuje górne partie ciała, jest łatwa w użyciu oraz obsłudze. Jesteśmy pewni, że spełni szerokie wymagania klientów.

Impulse jest jednym z najbardziej popularnych producentów urządzeń siłowych na świecie. Konstruktorzy projektując maszyny bazują na wieloletnim doświadczeniu. Stabilna oraz wytrzymałą konstrukcja maszyn Impulse, a także perfekcyjnie wykonana tapicerka, wpływają na komfort codziennego użytkowania. Oferowany przez nas sprzęt jest regenerowany, dzięki czemu technicznie i wizualnie prezentuje się jak nowe.

  • Pozycja startowa - każda osoba ćwicząca przed rozpoczęciem zajęć powinna ustawić pozycję startową, za pomocą ustawienia wysokości siedziska. Ponadto można ustawić oparcie użytkownika.
  • Różnorodny trening - ogromną zaletą urządzenia jest jego różnorodność. Użytkownicy mogą ćwiczyć zarówno mięśnie pleców, jak i klatki piersiowej.
  • Malowanie ramy - wszystkie ramy wykończone są farbą proszkową, aby zapewnić maksymalną przyczepność oraz trwałość.
  • Stabilna konstrukcja - maszyna została zaprojektowana i zbudowana ze stabilnej konstrukcji, wpływającej na komfort oraz bezpieczeństwo codziennego użytkowania.
  • Zmiana obciążeń - urządzenie siłowe można dostosować do każdego użytkownika. Bardziej zaawansowani klienci mają możliwość zwiększenia obciążeń, a tym samym na jeszcze bardziej efektywny trening.
  • Odnowione urządzenie - oferowana przez nas maszyna jest w pełni odnowiona, dlatego wizualnie oraz technicznie prezentuje się jak nowa. Urządzenie siłowe zostało przystosowane do ciężkich warunków klubowych.

Wymiary urządzenia

129 cm x 94 cm x 176,5 cm

Waga urządzenia

238 kg

Kolor tapicerki

Do wyboru

Decydując się na kupno urządzenia siłowego marki Life Fitness możesz dobrać kolor tapicerki do srebrnej ramy. Urządzenia siłowe są w pełni odnowione, dlatego wizualnie i technicznie prezentują się jak nowe. Nie zastanawiaj się dłużej - skontaktuj się z nami!

Rzeczywisty wygląd może się nieco różnić, dlatego w przypadku zainteresowania prosimy o kontakt z nami. Wówczas wyślemy wszystkie zdjęcia oraz dodatkowe informacje dotyczące urządzenia.

Opinie

No customer reviews for the moment.

Napisz opinię

Impulse 2 - Reverse Fly

Impulse 2 - Reverse Fly