Najczęściej kupowane

Urządzenia siłowe

Informacja

Producenci

Promocje

Dostawcy

Brak dostawców

Impulse 2 - Lying Leg Curl Zobacz większe

Impulse 2 - Lying Leg Curl

Odnowione

Add to wishlist

Opis

Długość164 cm
Szerokość109 cm
Wysokość176 cm
Waga urządzenia240 kg

Impulse 2 Lying Leg Curl jest w pełni profesjonalnym urządzeniem siłowym dostępnym w sklepie internetowym Gymprofit.pl. Sprzęt najwyższej klasy został wyprodukowany przez uznanego producenta. Wysoka jakość oraz komfort użytkowania pozwolą podnieść prestiż Twojego klubu fitness i siłowni. Nie zastanawiaj się dłużej - w przypadku jakichkolwiek pytań, skontaktuj się z nami!

Impulse jest jednym z najbardziej popularnych producentów urządzeń siłowych na świecie. Konstruktorzy projektując maszyny bazują na wieloletnim doświadczeniu. Stabilna oraz wytrzymałą konstrukcja maszyn Impulse, a także perfekcyjnie wykonana tapicerka, wpływają na komfort codziennego użytkowania. Oferowany przez nas sprzęt jest regenerowany, dzięki czemu technicznie i wizualnie prezentuje się jak nowe.

  • Lying Leg Curl - maszyna znajdująca się w naszym sklepie internetowym przeznaczona jest do efektywnego treningu mięśni dolnych partii ciała.
  • Stabilizacja - każdy użytkownik w trakcie wykonywania ćwiczeń powinien trzymać się zamontowanych uchwytów, które zwiększają stabilizację w trakcie zajęć.
  • Różnorodność - urządzenie zostało zaprojektowane z myślą o różnorodnych treningach. Użytkownik może ćwiczyć nogi razem, osobno lub zamiennie.
  • Prywatność - oferowana przez nas maszyna została zaprojektowana w ten sposób, że stos wagi ustawiony pionowo, zapewnia prywatność użytkownikom.
  • Malowanie ramy - wszystkie ramy wykończone są farbą proszkową, aby zapewnić maksymalną przyczepność oraz trwałość.
  • Stabilna konstrukcja - maszyna została zaprojektowana i zbudowana ze stabilnej konstrukcji, wpływającej na komfort oraz bezpieczeństwo codziennego użytkowania.
  • Zmiana obciążeń - urządzenie siłowe można dostosować do każdego użytkownika. Bardziej zaawansowani klienci mają możliwość zwiększenia obciążeń, a tym samym na jeszcze bardziej efektywny trening.
  • Odnowione urządzenie - oferowana przez nas maszyna jest w pełni odnowiona, dlatego wizualnie oraz technicznie prezentuje się jak nowa. Urządzenie siłowe zostało przystosowane do ciężkich warunków klubowych.

Wymiary urządzenia

164 cm x 109 cm x 176 cm

Waga urządzenia

240 kg

Kolor tapicerki

Do wyboru

Decydując się na kupno urządzenia siłowego marki Impulse możesz dobrać kolor tapicerki do srebrnej ramy. Urządzenia siłowe są w pełni odnowione, dlatego wizualnie i technicznie prezentują się jak nowe. Nie zastanawiaj się dłużej - skontaktuj się z nami!

Rzeczywisty wygląd może się nieco różnić, dlatego w przypadku zainteresowania prosimy o kontakt z nami. Wówczas wyślemy wszystkie zdjęcia oraz dodatkowe informacje dotyczące urządzenia.

Opinie

No customer reviews for the moment.

Napisz opinię

Impulse 2 - Lying Leg Curl

Impulse 2 - Lying Leg Curl