Najczęściej kupowane

Urządzenia siłowe

Informacja

Producenci

Promocje

Dostawcy

Brak dostawców

Impulse 2 - Leg Press Zobacz większe

Impulse 2 - Leg Press

Odnowione

Add to wishlist

Opis

Długość172 cm
Szerokość113 cm
Wysokość176 cm
Waga urządzenia250 kg

Oferujemy w sprzedaży internetowej profesjonalne urządzenie siłowe marki Impulse 2 Leg Press. Maszyna znajdująca się w naszym sklepie Gymprofit.pl została wyprodukowana przez światowej klasy producenta, cieszącego się ogromnym zainteresowaniem na rynki. Produkt spełnia szerokie wymagania klientów, dlatego pozwoli podnieść prestiż Twojego klubu fitness i siłowni.

Impulse jest jednym z najbardziej popularnych producentów urządzeń siłowych na świecie. Konstruktorzy projektując maszyny bazują na wieloletnim doświadczeniu. Stabilna oraz wytrzymałą konstrukcja maszyn Impulse, a także perfekcyjnie wykonana tapicerka, wpływają na komfort codziennego użytkowania. Oferowany przez nas sprzęt jest regenerowany, dzięki czemu technicznie i wizualnie prezentuje się jak nowe.

  • Leg Press - oferowana przez nas maszyna przeznaczona jest do treningów mięśni dolnych partii ciała.
  • Stabilizacja - każdy użytkownik w trakcie wykonywania ćwiczeń powinien trzymać się zamontowanych uchwytów, które zwiększają stabilizację w trakcie zajęć.
  • Prywatność - oferowana przez nas maszyna została zaprojektowana w ten sposób, że stos wagi ustawiony pionowo, zapewnia prywatność użytkownikom.
  • Malowanie ramy - wszystkie ramy wykończone są farbą proszkową, aby zapewnić maksymalną przyczepność oraz trwałość.
  • Stabilna konstrukcja - maszyna została zaprojektowana i zbudowana ze stabilnej konstrukcji, wpływającej na komfort oraz bezpieczeństwo codziennego użytkowania.
  • Zmiana obciążeń - urządzenie siłowe można dostosować do każdego użytkownika. Bardziej zaawansowani klienci mają możliwość zwiększenia obciążeń, a tym samym na jeszcze bardziej efektywny trening.
  • Odnowione urządzenie - oferowana przez nas maszyna jest w pełni odnowiona, dlatego wizualnie oraz technicznie prezentuje się jak nowa. Urządzenie siłowe zostało przystosowane do ciężkich warunków klubowych.

Wymiary urządzenia

172 cm x 113 cm x 176 cm

Waga urządzenia

250 kg

Kolor tapicerki

Do wyboru

Decydując się na kupno urządzenia siłowego marki Impulse możesz dobrać kolor tapicerki do srebrnej ramy. Urządzenia siłowe są w pełni odnowione, dlatego wizualnie i technicznie prezentują się jak nowe. Nie zastanawiaj się dłużej - skontaktuj się z nami!

Rzeczywisty wygląd może się nieco różnić, dlatego w przypadku zainteresowania prosimy o kontakt z nami. Wówczas wyślemy wszystkie zdjęcia oraz dodatkowe informacje dotyczące urządzenia.

Opinie

No customer reviews for the moment.

Napisz opinię

Impulse 2 - Leg Press

Impulse 2 - Leg Press