Najczęściej kupowane

Sprzęt Cardio

Informacja

Producenci

Promocje

Dostawcy

Brak dostawców

Cybex Spark Zobacz większe

Cybex Spark

Nowy produkt

Add to wishlist

Opis

Długość180 cm
Szerokość88 cm
Wysokość154 cm
Waga urządzenia129 kg

Chcesz spalić tłuszcz, budować mięśnie, zdobywać siłę i przyspieszać metabolizm? Orbitrek Cybex Spark jest dla Ciebie! Teraz jeszcze bardziej bezpieczny i wyrafinowany biomechaniczne - zapewnia wyjątkowe wyniki przy niewielkim nakładzie sił. Poznaj nowe urządzenie siłowe w ofercie naszego sklepu internetowego!

Oferowany przez nas sprzęt doskonale sprawdzi się w warunkach klubowych i domowych. Bez dwóch zdań cieszy się sporym zainteresowaniem klientów, a wszystko dzięki temu, że został wyprodukowany przez światowej klasy producenta, zbierającego kapitalne recenzje na europejskich i światowych rynkach. Wysokiej klasy sprzęt spełnia szerokie wymagania klientów - zarówno tych amatorów jak i zawodowców. Z pewnością wpłynie to na wysoką renomę Twojej siłowni lub klubu fitness. Masz jakiekolwiek pytania? Koniecznie skontaktuj się z nami!

Marka Cybex cieszy się sporym zainteresowaniem i uznaniem w Polsce. Producent sprzętu podbija światowy rynek, dlatego decydując się na kupno sprzętu - zyskujesz urządzenia najwyższej klasy! Maszyny i sprzęt cardio znajdujące się w naszej ofercie są przede wszystkim trwałe, eleganckie i skuteczne - zapewnią Twoim klientom efektywny trening. Warto niewątpliwie dodać, że maszyna idealnie będzie służyła osobom początkującym, jak i zaawansowanym. Sprzęt został wyprodukowany z najlepszych surowców, dlatego z całą pewnością można przyznać, że jest trwały i gotowy do ciężkich warunków pracy.

Do najważniejszych cech oferowanych przez nas urządzeń możemy zaliczyć:

 • Rekordowe wyniki - regularne treningi na maszynie pozwalają osiągnąć rezultaty w postaci spalania tłuszczu, budowania mięśni, zdobywania siły i przyspieszania metabolizmu. SPARC zapewni wszystko!
 • Wyjątkowe ROI - więcej za mniej. Zaleca się krótkie treningu seryjne. Urządzenie oferuje maksymalne rezultaty fitness w minimalnym czasie.
 • Duże zainteresowanie - ogólnoświatowe badania ACSM dowiodły, że Cybex Sparc cieszy się wielką popularnością. Największy wzrost popularności zanotowano w 2016 roku.
 • Get on and go - prosta do regulacji maszyna. Niesamowicie łatwa w użyciu.
 • Bezpieczeństwo - Sparc jest biomechanicznie zaprojektowany tak, aby jak najmniej oddziaływać na stawy - to najlepszy wybór dla Twojego zdrowia.
 • Unikalny projekt - opierając się na badaniach wykonywanych przez ekspertów z dziedzin fitness i kinezjologii w Instytucie Badawczym Cybex, Sparc został zaprojektowany z opatentowanym ruchem łukowatym. Badania ukazały, że urządzenie jest mniej uciążliwe dla kolan.
 • Łatwa w użyciu konsola - Sparc posiada łatwą w użyciu konsolę. Użytkownicy szybko są w stanie przebierać wśród wielu funkcji oferowanych przez orbitrek.
 • Języki - do wyboru: angielski, francuski, niemiecki, hiszpański, szwedzki, japoński, duński, chiński i holenderski.
 • Wytrzymałość -  intensywne badania w dziedzinie nauki i ruchu, a także wielu spotkań ze sportowcami, zaprojektowano idealną maszynę. Urządzenie zostało zbudowane dla najbardziej wymagających osób z najwyższymi standardami biomechaniki, ergonomii, trwałości, jak również bezpieczeństwa w celu maksymalizacji wyników sportowych.
 • Design - oferowane przez nas urządzenie siłowe jest bez dwóch zdań połączeniem nowoczesnego designu z wygodą.
 • Stabilna konstrukcja - maszyna została zaprojektowana i zbudowana ze stabilnej konstrukcji, wpływającej na komfort oraz bezpieczeństwo codziennego użytkowania.
 • Urządzenie - oferowana przez nas maszyna przystosowana jest do ciężkich warunków klubowych. Jest w stanie zadowolić nawet najbardziej wymagających użytkowników.

Wymiary urządzenia

180 cm x 88 cm x 154 cm

Waga urządzenia

129 kg

Poziomy oporu

1-10

Maszyny siłowe marki Precor są odnowione (regenerowane), dlatego wizualnie i technicznie prezentują się znakomicie. Nie zastanawiaj się dłużej - skontaktuj się z nami! Wyposaż swój klub w sprzęt najwyższej jakości. Stan urządzeń bardzo dobry.

Rzeczywisty wygląd może się nieco różnić, dlatego w przypadku zainteresowania prosimy o kontakt z nami. Wówczas wyślemy wszystkie zdjęcia oraz dodatkowe informacje dotyczące urządzenia.

Opinie

No customer reviews for the moment.

Napisz opinię

Cybex Spark

Cybex Spark