Najczęściej kupowane

Urządzenia siłowe

Informacja

Producenci

Promocje

Dostawcy

Brak dostawców

Technogym Selection - Glute Zobacz większe

Technogym Selection - Glute

Odnowione

Add to wishlist

Opis

Długość111 cm
Szerokość131 cm
Wysokość180 cm
Waga urządzenia350 kg

W sprzedaży sklepu internetowego Gymprofit.pl oferujemy w pełni profesjonalne urządzenie siłowe marki Technogym Selection Glute. Maszyny znajdujące się w naszej bogatej ofercie zostały wyprodukowane przez uznanej klasy producentów na świecie, dlatego pozwolą podnieść prestiż Waszych klubów fitness i siłowni. Wysoka jakość, a także komfort użytkowania sprawiają, że urządzenia siłowe spełniają szerokie wymagania klientów. To oczywiście nie koniec zalet - sprzęt jest idealny dla użytkowników początkujących oraz zaawansowanych, ponieważ jest prosty w obsłudze i użytkowaniu. W przypadku jakichkolwiek pytań - koniecznie skontaktuj się z nami!

Tak jak wspomnieliśmy wcześniej, urządzenia siłowe wyprodukowane przez Technogym cieszą się wielkim zainteresowaniem na rynku. Są przede wszystkim trwałe, skuteczne i eleganckie. Produkt został zaprojektowany i wyprodukowany z myślą o efektywnym treningu dla użytkowników początkujących, a także tych, którzy regularnie od dłuższego czasu uczęszczają na siłownię. Sprzęt został wyprodukowany z najlepszych surowców, dlatego z całą pewnością można przyznać, że jest trwały i gotowy do ciężkich warunków pracy. Dodajmy, że oferowane przez nas urządzenia siłowe są regenerowane, dzięki czemu wizualnie i technicznie prezentują się jak nowe.

  • Lower Back - profesjonalne urządzenie siłowe znajdujące się w naszej bogatej ofercie przeznaczone jest do wzmacniania mięśni pośladków. Użytkownik może pracować głównie nad mięśniami pośladkowymi wielkim, średnim oraz małym. Maszyna zapewnia w pełni efektywny trening.
  • Pozycja startowa - każdy użytkownik przed rozpoczęciem ćwiczeń powinien ustawić pozycję startową za pomocą regulacji kąta nachylenia ramienia, dzięki czemu ustawi indywidualny zakres ruchu.
  • Izolacja - urządzenie siłowe jest idealne do izolacji mięśni pośladkowych, utrzymując plecy w bezpiecznej pozycji. To idealne rozwiązanie dla wszystkich typów użytkowników - amatorów oraz profesjonalnych sportowców.
  • Komfort treningu - warto wspomnieć na pewno o specjalnie zaprojektowanej platformie, przeznaczonej na różne rozmiary ciała. Dzięki niej, korzystanie ze sprzętu będzie na pewno łatwiejsze.
  • Specjalnie zaprojektowane - zakres przycisku ROM pozwala aktywować dźwignię, zapewniając użytkownikowi łatwiejsze wsiadanie i wysiadanie, a takze regulację położenia początkowego.
  • Stabilna konstrukcja - maszyna została zaprojektowana i zbudowana ze stabilnej konstrukcji, wpływającej na komfort oraz bezpieczeństwo codziennego użytkowania.
  • Zmiana obciążeń - urządzenie siłowe można dostosować do każdego użytkownika. Bardziej zaawansowani klienci mają możliwość zwiększenia obciążeń, a tym samym na jeszcze bardziej efektywny trening. Maszyna wyposażona jest w przyjazny system zmiany obciążeń.
  • Odnowione urządzenie - oferowana przez nas maszyna jest w pełni odnowiona, dlatego wizualnie oraz technicznie prezentuje się jak nowa. Urządzenie siłowe zostało przystosowane do ciężkich warunków klubowych.

Wymiary urządzenia

111 x 131 x 180 cm

Waga maszyny

350 kg

Kolor tapicerki

Do wyboru

Urządzenia siłowe marki Technogym są w pełni odnowione, dlatego wizualnie i technicznie prezentują się jak nowe. Nie zastanawiaj się dłużej - skontaktuj się z nami! Wyposaż swój klub w sprzęt najwyższej jakości. Stan urządzeń bardzo dobry.  Maszyny znajdujące się w naszej ofercie posiadają stos. Do srebrnego koloru ramy można indywidualnie dopasować kolor tapicerki.

Rzeczywisty wygląd może się nieco różnić, dlatego w przypadku zainteresowania prosimy o kontakt z nami. Wówczas wyślemy wszystkie zdjęcia oraz dodatkowe informacje dotyczące urządzenia.

Opinie

No customer reviews for the moment.

Napisz opinię

Technogym Selection - Glute

Technogym Selection - Glute