Najczęściej kupowane

Urządzenia siłowe

Informacja

Producenci

Promocje

Dostawcy

Brak dostawców

Technogym Selection - Arm Extension Zobacz większe

Technogym Selection - Arm Extension

Odnowione

Add to wishlist

Opis

Długość102 cm
Szerokość144 cm
Wysokość149 cm
Waga urządzenia192 kg

Oferujemy w sprzedaży internetowej sklepu Gymprofit.pl w pełni profesjonalne urządzenie siłowe Technogym Selection Arm Extension. Regenerowana przez nas maszyna została wyprodukowana przez światowej klasy producenta, cieszącego się wielkim zainteresowaniem na rynku. Sprzęt jest prosty w obsłudze i użytkowaniu, dlatego idealnie nadaje się dla użytkowników początkujących i zaawansowanych. Wysoka jakość w połączeniu z komfortem użytkowania sprawiają, że urządzenie siłowe pozwoli podnieść prestiż Twojego klubu fitness i siłowni.

Tak jak wspomnieliśmy wcześniej, urządzenia siłowe wyprodukowane przez Technogym cieszą się wielkim zainteresowaniem na rynku. Są przede wszystkim trwałe, skuteczne i eleganckie. Produkt został zaprojektowany i wyprodukowany z myślą o efektywnym treningu dla użytkowników początkujących, a także tych, którzy regularnie od dłuższego czasu uczęszczają na siłownię. Sprzęt został wyprodukowany z najlepszych surowców, dlatego z całą pewnością można przyznać, że jest trwały i gotowy do ciężkich warunków pracy. Dodajmy, że oferowane przez nas urządzenia siłowe są regenerowane, dzięki czemu wizualnie i technicznie prezentują się jak nowe.

  • Arm Extension - profesjonalne urządzenie siłowe znajdujące się w naszej bogatej ofercie przeznaczone jest do wzmacniania górnych partii mięśniowych, a w szczególności mięśni tricepsów - trójgłowego ramienia. Maszyna zapewnia w pełni efektywny trening.
  • Pozycja startowa - każdy użytkownik przed rozpoczęciem ćwiczeń powinien ustawić pozycję startową za pomocą regulacji wysokości siedziska. To z pewnością zapewni efektywny trening.
  • Uchwyty - warto wspomnieć w kilku słowach o wygodnych i dopasowanych uchwytach wykonanych z antypoślizgowego materiału. Ich głównym zadaniem jest zapewnienie stabilizacji i komfortu osobie ćwiczącej.
  • Unikalna konstrukcja uchwytu - pozwala na automatyczne dostosowanie do długości przedramienia. Sprawia, że urządzenie jest mniej czułe w okolicach łokcia. Dodajmy, że ćwiczenia mogą być wykonywane obiema rękoma, naprzemiennie lub osobno.
  • Stabilna konstrukcja - maszyna została zaprojektowana i zbudowana ze stabilnej konstrukcji, wpływającej na komfort oraz bezpieczeństwo codziennego użytkowania.
  • Zmiana obciążeń - urządzenie siłowe można dostosować do każdego użytkownika. Bardziej zaawansowani klienci mają możliwość zwiększenia obciążeń, a tym samym na jeszcze bardziej efektywny trening. Maszyna wyposażona jest w przyjazny system zmiany obciążeń.
  • Odnowione urządzenie - oferowana przez nas maszyna jest w pełni odnowiona, dlatego wizualnie oraz technicznie prezentuje się jak nowa. Urządzenie siłowe zostało przystosowane do ciężkich warunków klubowych.

Wymiary urządzenia

102 x 144 x 149 cm

Waga maszyny

192 kg

Kolor tapicerki

Do wyboru

Urządzenia siłowe marki Technogym są w pełni odnowione, dlatego wizualnie i technicznie prezentują się jak nowe. Nie zastanawiaj się dłużej - skontaktuj się z nami! Wyposaż swój klub w sprzęt najwyższej jakości. Stan urządzeń bardzo dobry.  Maszyny znajdujące się w naszej ofercie posiadają stos. Do srebrnego koloru ramy można indywidualnie dopasować kolor tapicerki.

Rzeczywisty wygląd może się nieco różnić, dlatego w przypadku zainteresowania prosimy o kontakt z nami. Wówczas wyślemy wszystkie zdjęcia oraz dodatkowe informacje dotyczące urządzenia.

Opinie

No customer reviews for the moment.

Napisz opinię

Technogym Selection - Arm Extension

Technogym Selection - Arm Extension