Najczęściej kupowane

Urządzenia siłowe

Informacja

Producenci

Promocje

Dostawcy

Brak dostawców

Panatta Alternate Arm Curl Zobacz większe

Panatta Alternate Arm Curl

Nowy produkt

12 212,67 zł brutto

Add to wishlist

Opis

Długość125 cm
Szerokość150 cm
Wysokość160 cm
Waga urządzenia190 kg

Oferujemy w sprzedaży sklepu internetowego Gymprofit.pl w pełni profesjonalne urządzenie siłowe Panatta Arm Curl, które zostało wyprodukowane przez światowej klasy producenta, zbierającego pozytywne opinie na rynku. Wysoka jakość w połączeniu z komfortem użytkowania sprawiają, że sprzęt spełnia szerokie wymagania klientów, a jednocześnie pozwoli podnieść prestiż Twojego klubu fitness i siłowni. Urządzenie siłowe jest niezawodne w użytkowaniu, w przypadku jakichkolwiek pytań, pilnie skontaktuj się z nami!

Tak jak wspomnieliśmy wcześniej, urządzenia siłowe wyprodukowane przez firmę Panatta cieszą się wielkim zainteresowaniem na rynku. Są przede wszystkim trwałe, skuteczne i eleganckie. Produkt został zaprojektowany i wyprodukowany z myślą o efektywnym treningu dla użytkowników początkujących, a także tych, którzy regularnie od dłuższego czasu uczęszczają na siłownię. Sprzęt został wyprodukowany z najlepszych surowców, dlatego z całą pewnością można przyznać, że jest trwały i gotowy do ciężkich warunków pracy. Dodajmy, że oferowane przez nas urządzenia siłowe są regenerowane, dzięki czemu wizualnie i technicznie prezentują się jak nowe.

Do najważniejszych cech oferowanych przez nas urządzeń możemy zaliczyć:

  • Arm Curl -  oferowane przez nas urządzenie siłowe przeznaczone jest do wzmacniania górnych partii mięśniowych, a w szczególności mięśni bicepsów. Maszyna zapewnia w pełni efektywny trening.
  • Niezależność - maszyna siłowa posiada niezależne dźwignie, dzięki którym użytkownik może liczyć na jednostronne lub dwustronne szkolenie ramion. To ogromna zaleta urządzenia!
  • Pozycja startowa - każdy użytkownik przed rozpoczęciem ćwiczeń powinien ustawić pozycję startową, za pomocą regulacji wysokości siedziska. To zapewnia w pełni efektywny trening.
  • Komfort użytkowania - maszyna znajdująca się w naszej ofercie posiada specjalne poduszki na ramionach, dzięki którym użytkownik w trakcie wykonywania ćwiczeń może czuć się komfortowo. Ponadto osoba ćwicząca może liczyć na wygodne i dopasowane do dłoni uchwyty.
  • Bezpieczeństwo - warto niewątpliwie wspomnieć również o wygodnych uchwytach, zapewniających naturalny, a przede wszystkim bezpieczny tor ruchu. To ogromna zaleta sprzętu. Wspomnijmy również o ergonomicznym kształcie urządzenia siłowego.
  • Cicha praca - urządzenie siłowe umożliwia cichą i bezawaryjną pracę, a wszystko dzięki zastosowaniu linek podciągających ciężar. Pozwala na płynny ruch, a co za tym idzie - zwiększenie wydajności pracy.
  • Stabilna konstrukcja - maszyna została zaprojektowana i zbudowana ze stabilnej konstrukcji, wpływającej na komfort oraz bezpieczeństwo codziennego użytkowania.
  • Zmiana obciążeń - urządzenie siłowe można dostosować do każdego użytkownika. Bardziej zaawansowani klienci mają możliwość zwiększenia obciążeń, a tym samym na jeszcze bardziej efektywny trening.
  • Odnowione urządzenie - oferowana przez nas maszyna jest w pełni odnowiona, dlatego wizualnie oraz technicznie prezentuje się jak nowa. Urządzenie siłowe zostało przystosowane do ciężkich warunków klubowych.

Wymiary urządzenia

125 cm x 150 cm x 160 cm

Waga maszyny

190 kg

Kolor ramy

Srebrny

Urządzenia siłowe marki Panatta są w pełni odnowione, dlatego wizualnie i technicznie prezentują się jak nowe. Nie zastanawiaj się dłużej - skontaktuj się z nami! Wyposaż swój klub w sprzęt najwyższej jakości. Stan urządzeń bardzo dobry.  Maszyny znajdujące się w naszej ofercie posiadają stos. Do srebrnego koloru ramy można indywidualnie dopasować kolor tapicerki.

Rzeczywisty wygląd może się nieco różnić, dlatego w przypadku zainteresowania prosimy o kontakt z nami. Wówczas wyślemy wszystkie zdjęcia oraz dodatkowe informacje dotyczące urządzenia.

Opinie

No customer reviews for the moment.

Napisz opinię

Panatta Alternate Arm Curl

Panatta Alternate Arm Curl