Najczęściej kupowane

Urządzenia siłowe

Informacja

Producenci

Promocje

Dostawcy

Brak dostawców

Panatta Lat Pulldown Zobacz większe

Panatta Lat Pulldown

Nowy produkt

8 042,97 zł brutto

Add to wishlist

Opis

Długość132 cm
Szerokość102 cm
Wysokość233 cm
Waga urządzenia160 kg

W sprzedaży internetowej sklepu Gymprofit.pl oferujemy w pełni profesjonalne urządzenie siłowe marki Panatta Lat Pulldown. Maszyna znajdująca się w naszej ofercie została wyprodukowana przez uznanej klasy producenta, cieszącego się sporym zainteresowaniem na całym rynku. Wysoka jakość w połączeniu z komfortem użytkowania sprawiają, że urządzenie siłowe spełnia szerokie wymagania klientów, a jednocześnie pozwoli podnieść prestiż Twojego klubu fitness i siłowni. W przypadku jakichkolwiek pytań, koniecznie skontaktujcie się ze mną!

Tak jak wspomnieliśmy wcześniej, urządzenia siłowe wyprodukowane przez firmę Panatta cieszą się wielkim zainteresowaniem na rynku. Są przede wszystkim trwałe, skuteczne i eleganckie. Produkt został zaprojektowany i wyprodukowany z myślą o efektywnym treningu dla użytkowników początkujących, a także tych, którzy regularnie od dłuższego czasu uczęszczają na siłownię. Sprzęt został wyprodukowany z najlepszych surowców, dlatego z całą pewnością można przyznać, że jest trwały i gotowy do ciężkich warunków pracy. Dodajmy, że oferowane przez nas urządzenia siłowe są regenerowane, dzięki czemu wizualnie i technicznie prezentują się jak nowe.

Do najważniejszych cech oferowanych przez nas urządzeń możemy zaliczyć:

  • Jungle Machine -  oferowane przez nas urządzenie siłowe przeznaczone jest do wzmacniania górnych partii mięśniowych, a w szczególności mięśni pleców. Maszyna zapewnia w pełni efektywny trening.
  • Bezpieczeństwo - warto wspomnieć na pewno o specjalnych rolkach na uda, dzięki którym użytkownik w trakcie wykonywania ćwiczeń może czuć się stabilnie i bezpiecznie.
  • Pozycja startowa - każdy użytkownik przed rozpoczęciem ćwiczeń powinien indywidualnie dostosować pozycję startową, za pomocą regulacji wysokości belki na uda. To zapewnia efektywny trening!
  • Wymienność - urządzenie siłowe znajdujące się w naszej ofercie umożliwia zmianę uchwytów, dzięki czemu codzienny trening może być jeszcze bardziej zróżnicowany.
  • Bezpieczeństwo - warto niewątpliwie wspomnieć również o wygodnych uchwytach, zapewniających naturalny, a przede wszystkim bezpieczny tor ruchu. To ogromna zaleta sprzętu. Wspomnijmy również o ergonomicznym kształcie urządzenia siłowego.
  • Cicha praca - urządzenie siłowe umożliwia cichą i bezawaryjną pracę, a wszystko dzięki zastosowaniu linek podciągających ciężar. Pozwala na płynny ruch, a co za tym idzie - zwiększenie wydajności pracy.
  • Stabilna konstrukcja - maszyna została zaprojektowana i zbudowana ze stabilnej konstrukcji, wpływającej na komfort oraz bezpieczeństwo codziennego użytkowania.
  • Zmiana obciążeń - urządzenie siłowe można dostosować do każdego użytkownika. Bardziej zaawansowani klienci mają możliwość zwiększenia obciążeń, a tym samym na jeszcze bardziej efektywny trening.
  • Odnowione urządzenie - oferowana przez nas maszyna jest w pełni odnowiona, dlatego wizualnie oraz technicznie prezentuje się jak nowa. Urządzenie siłowe zostało przystosowane do ciężkich warunków klubowych.

Wymiary urządzenia

160 cm x 233 cm x 233 cm

Waga maszyny

500 kg

Kolor ramy

Srebrny

Urządzenia siłowe marki Panatta są w pełni odnowione, dlatego wizualnie i technicznie prezentują się jak nowe. Nie zastanawiaj się dłużej - skontaktuj się z nami! Wyposaż swój klub w sprzęt najwyższej jakości. Stan urządzeń bardzo dobry.  Maszyny znajdujące się w naszej ofercie posiadają stos. Do srebrnego koloru ramy można indywidualnie dopasować kolor tapicerki.

Rzeczywisty wygląd może się nieco różnić, dlatego w przypadku zainteresowania prosimy o kontakt z nami. Wówczas wyślemy wszystkie zdjęcia oraz dodatkowe informacje dotyczące urządzenia.

Opinie

No customer reviews for the moment.

Napisz opinię

Panatta Lat Pulldown

Panatta Lat Pulldown