Najczęściej kupowane

Urządzenia siłowe

Informacja

Producenci

Promocje

Dostawcy

Brak dostawców

Panatta Vertical Chest Press Circular Zobacz większe

Panatta Vertical Chest Press Circular

Nowy produkt

16 099,47 zł brutto

Add to wishlist

Opis

Długość119 cm
Szerokość145 cm
Wysokość168 cm
Waga urządzenia253 kg

W sprzedaży internetowej sklepu Gymprofit.pl oferujemy w pełni profesjonalne urządzenie siłowe marki Panatta Vertical Chest Press Circular. Maszyna znajdująca się w naszej ofercie została wyprodukowana przez uznanej klasy producenta, cieszącego się sporym zainteresowaniem na całym rynku. Wysoka jakość w połączeniu z komfortem użytkowania sprawiają, że urządzenie siłowe spełnia szerokie wymagania klientów, a jednocześnie pozwoli podnieść prestiż Twojego klubu fitness i siłowni. W przypadku jakichkolwiek pytań, koniecznie skontaktujcie się ze mną!

Tak jak wspomnieliśmy wcześniej, urządzenia siłowe wyprodukowane przez firmę Panatta cieszą się wielkim zainteresowaniem na rynku. Są przede wszystkim trwałe, skuteczne i eleganckie. Produkt został zaprojektowany i wyprodukowany z myślą o efektywnym treningu dla użytkowników początkujących, a także tych, którzy regularnie od dłuższego czasu uczęszczają na siłownię. Sprzęt został wyprodukowany z najlepszych surowców, dlatego z całą pewnością można przyznać, że jest trwały i gotowy do ciężkich warunków pracy. Dodajmy, że oferowane przez nas urządzenia siłowe są regenerowane, dzięki czemu wizualnie i technicznie prezentują się jak nowe.

Do najważniejszych cech oferowanych przez nas urządzeń możemy zaliczyć:

  • Vertical Chest Press Circular -  oferowane przez nas urządzenie siłowe przeznaczone jest do wzmacniania górnych partii mięśniowych, a w szczególności mięśni klatki piersiowej i ramion. Maszyna zapewnia w pełni efektywny trening.
  • Niezależność - niewątpliwie warto wspomnieć o niezależnej dźwigni, dzięki której użytkownik może ćwiczyć jednostronnie i dwustronnie. To zapewnia zróżnicowany trening.
  • Pozycja startowa - każdy użytkownik przed rozpoczęciem ćwiczeń powinien indywidualnie dostosować pozycję startową, za pomocą regulacji wysokości siedziska. To zapewnia efektywny trening!
  • Uchwyty - urządzenie siłowe znajdujące się w naszej ofercie posiada wiele uchwytów, dzięki którym istnieje możliwość różnorodnej stymulacji mięśni. To spora zaleta maszyny!
  • Bezpieczeństwo - warto niewątpliwie wspomnieć również o wygodnych uchwytach, zapewniających naturalny, a przede wszystkim bezpieczny tor ruchu. To ogromna zaleta sprzętu. Wspomnijmy również o ergonomicznym kształcie urządzenia siłowego.
  • Cicha praca - urządzenie siłowe umożliwia cichą i bezawaryjną pracę, a wszystko dzięki zastosowaniu linek podciągających ciężar. Pozwala na płynny ruch, a co za tym idzie - zwiększenie wydajności pracy.
  • Stabilna konstrukcja - maszyna została zaprojektowana i zbudowana ze stabilnej konstrukcji, wpływającej na komfort oraz bezpieczeństwo codziennego użytkowania.
  • Zmiana obciążeń - urządzenie siłowe można dostosować do każdego użytkownika. Bardziej zaawansowani klienci mają możliwość zwiększenia obciążeń, a tym samym na jeszcze bardziej efektywny trening.
  • Odnowione urządzenie - oferowana przez nas maszyna jest w pełni odnowiona, dlatego wizualnie oraz technicznie prezentuje się jak nowa. Urządzenie siłowe zostało przystosowane do ciężkich warunków klubowych.

Wymiary urządzenia

119 cm x 145 cm x 168 cm

Waga maszyny

253 kg

Kolor ramy

Srebrny

Urządzenia siłowe marki Panatta są w pełni odnowione, dlatego wizualnie i technicznie prezentują się jak nowe. Nie zastanawiaj się dłużej - skontaktuj się z nami! Wyposaż swój klub w sprzęt najwyższej jakości. Stan urządzeń bardzo dobry.  Maszyny znajdujące się w naszej ofercie posiadają stos. Do srebrnego koloru ramy można indywidualnie dopasować kolor tapicerki.

Rzeczywisty wygląd może się nieco różnić, dlatego w przypadku zainteresowania prosimy o kontakt z nami. Wówczas wyślemy wszystkie zdjęcia oraz dodatkowe informacje dotyczące urządzenia.

Opinie

No customer reviews for the moment.

Napisz opinię

Panatta Vertical Chest Press Circular

Panatta Vertical Chest Press Circular