Najczęściej kupowane

Urządzenia siłowe

Informacja

Producenci

Promocje

Dostawcy

Brak dostawców

Precor Contura Upper Back Zobacz większe

Precor Contura Upper Back

Odnowione

Add to wishlist

Opis

Długość96 cm
Szerokość133 cm
Wysokość193 cm

Profesjonalny sprzęt na siłownię Precor Contura Upper Back wzmacniania mięśnie pleców oraz ramion.

Oferowany przez nas sprzęt jest w pełni odnowiony. Świetnie sprawdzi się w warunkach domowych i klubowych. Bez dwóch zdań cieszy się sporym zainteresowaniem klientów, a wszystko dzięki temu, że został wyprodukowany przez światowej klasy producenta, zbierającego kapitalne recenzje na europejskich i światowych rynkach. Wysokiej klasy sprzęt spełnia szerokie wymagania klientów - zarówno tych amatorów jak i zawodowców. Z pewnością wpłynie to na wysoką renomę Twojej siłowni lub klubu fitness. Masz jakiekolwiek pytania? Koniecznie skontaktuj się z nami!

Marki Precor nie trzeba nikomu przedstawiać. Producent urządzeń siłowych cieszy się wielkim zainteresowaniem w Polsce i na całym świecie, a wyprodukowany sprzęt podbija wszystkie zagraniczne rynki, dlatego decydując się na kupno sprzętu - zyskujesz urządzenia najwyższej klasy! Maszyny i sprzęt cardio znajdujące się w naszej ofercie są przede wszystkim trwałe, eleganckie i skuteczne - zapewnią Twoim klientom efektywny trening. Warto niewątpliwie dodać, że maszyna idealnie będzie służyła osobom początkującym, jak i zaawansowanym. Sprzęt został wyprodukowany z najlepszych surowców, dlatego z całą pewnością można przyznać, że jest trwały i gotowy do ciężkich warunków pracy.

Do najważniejszych cech oferowanych przez nas urządzeń możemy zaliczyć:

  • Precor Contura Upper Back - oferowane przez nas urządzenie siłowe przeznaczone jest głównie do wzmacniania mięśni pleców oraz ramion. Maszyna została zaprojektowana tak, aby zapewnić bezpieczne i stabilne ćwiczenia. Dzięki zastosowaniu badań biomechanicznych, urządzenie idealnie nadaje się dla wszystkich rodzajów użytkowników - początkujących i zaawansowanych. Idealnie nadaje się również do treningu tricepsów.
  • Pozycja startowa - każdy użytkownik przed rozpoczęciem ćwiczeń powinien indywidualnie dostosować pozycję startową za pomocą regulacji wysokości siedziska oraz odległości oparcia.
  • Stabilizacja - odpowiednie ułożenie ciała sprawia, że nie występuje niekorzystne zjawisko stabilizacji ciała.
  • Bezpieczeństwo - odpowiednia pozycja pozwala wyeliminować nacisk na kręgosłup, a oparcie zagwarantuje użytkownikom prawidłową pozycję podczas jednostronnego ćwiczenia.
  • Wytrzymałość -  intensywne badania w dziedzinie nauki i ruchu, a także wielu spotkań ze sportowcami, zaprojektowano idealną maszynę Technogym. Urządzenie zostało zbudowane dla najbardziej wymagających osób z najwyższymi standardami biomechaniki, ergonomii, trwałości, jak również bezpieczeństwa w celu maksymalizacji wyników sportowych.
  • Ergonomiczność - urządzenie siłowe znajdujące się w naszej ofercie posiada wygodny i ergonomiczny fotel, dlatego użytkownicy nie będą narzekali na brak komfortu.
  • Przyczepność - nowa konstrukcja oraz materiały zapewniają lepszą przyczepność, dzięki czemu użytkownik zmaksymalizuje kontrakt  z maszyną.
  • Design - oferowane przez nas urządzenie siłowe jest bez dwóch zdań połączeniem nowoczesnego designu z wygodą.
  • Stabilna konstrukcja - maszyna została zaprojektowana i zbudowana ze stabilnej konstrukcji, wpływającej na komfort oraz bezpieczeństwo codziennego użytkowania.
  • Urządzenie - oferowana przez nas maszyna przystosowana jest do ciężkich warunków klubowych. Jest w stanie zadowolić nawet najbardziej wymagających użytkowników.

Wymiary urządzenia

110 cm x 83 cm x 230 cm

Waga urządzenia

 

Rodzaj urządzenia

Odnowione

Maszyny siłowe marki Precor są odnowione (regenerowane), dlatego wizualnie i technicznie prezentują się znakomicie. Nie zastanawiaj się dłużej - skontaktuj się z nami! Wyposaż swój klub w sprzęt najwyższej jakości. Stan urządzeń bardzo dobry.

Rzeczywisty wygląd może się nieco różnić, dlatego w przypadku zainteresowania prosimy o kontakt z nami. Wówczas wyślemy wszystkie zdjęcia oraz dodatkowe informacje dotyczące urządzenia.

Opinie

No customer reviews for the moment.

Napisz opinię

Precor Contura Upper Back

Precor Contura Upper Back