Najczęściej kupowane

Wioślarze

Informacja

Producenci

Promocje

Dostawcy

Brak dostawców

Concept II Model D Zobacz większe

Concept II Model D

Nowy produkt

Add to wishlist

Opis

Długość240 cm
Szerokość61 cm
Wysokość90 cm
Waga urządzenia26 kg

Concept II Model D jest profesjonalnym wioślarzem klubowym dostępnym w naszym sklepie internetowym. Już teraz możesz pozyskać nowe urządzenie wyprodukowane przez światowej klasy producenta, cieszącego się ogromnym zainteresowaniem na rynku. Nie zwlekaj dłużej, podnieś prestiż swojego klubu fitness i siłowni.

Concept II Model D przypomina realne warunki wioślarskie. Główną zaletą urządzenia jest wygodne siodełko przystosowane dla użytkowników każdego gabarytu oraz wieku. Świadomość korzyści ćwiczeń na profesjonalnym wiośle rośnie, dlatego klienci klubów fitness coraz częściej decydują się regularnie ćwiczyć na tego typu urządzeniach. Mało obciążający i skuteczny trening sprawia, że w strefach cardio możemy coraz więcej osób spotkać na wioślarzach klubowych. Głównym zadaniem maszyny jest kształtowanie mięśni nóg, pleców, barków, pośladków, ramion oraz brzucha. Regularne ćwiczenia poprawiają pracę układu krążenia i oddychania.

  • Siodełko - profesjonalny wioślarz został wyposażony w wygodne siodełko dostosowane do osób o każdej wadze i wieku.
  • Wyświetlacz - urządzenie ma wbudowany duży i czytelny wyświetlacz, na którym użytkownik może odczytać podstawowe parametry treningowe.
  • Przechowywanie - maszyna została zaprojektowana tak, żeby można było ją bez problemów złożyć na dwie części, co ułatwia między innymi jej schowanie w magazynku.
  • Podnóżki i uchwyt - produkt przez nas oferowany posiada podnóżki idealnie dopasowujące się do każdego rozmiaru obuwia. Ponadto posiada ergonomiczny uchwyt wyposażony w 10-stopniową skalę.
  • Konstrukcja - urządzenie zostało wyprodukowane w trwałej i stabilnej konstrukcji wpływającej na wysoki komfort codziennego użytkowania.

Wioślarz klubowy Johnson W7000 oferuje następujące programy treningowe:

  •          Manual
  •          Training Race

Wymiary urządzenia

240 cm x 61 cm x 90 cm

Waga urządzenia

26 kg

Maksymalna waga użytkownika

150 kg

Wyświetlacz

TAK

Rzeczywisty wygląd może się nieco różnić, dlatego w przypadku zainteresowania prosimy o kontakt z nami. Wówczas wyślemy wszystkie zdjęcia oraz dodatkowe informacje dotyczące urządzenia.

Opinie

No customer reviews for the moment.

Napisz opinię

Concept II Model D

Concept II Model D