Urządzenia siłowe

Informacja

Producenci

Dostawcy

Brak dostawców

Cybex Eagle Glute Zobacz większe

Cybex Eagle Glute

Odnowione

Add to wishlist

Opis

Długość177 cm
Szerokość103 cm
Wysokość142 cm
Waga urządzenia290 kg

Cybex Eagle Glute

Uządzenie siłowe Cybex Eagle Glute zostało wyosazone w regulowane podparcie brzucha oraz ramion. Użytkownicy mają możliwośc zmiany cięzaru za pomocą pokrętła obrotowego. Na uwagę zasługuje również antybakteryjna tapicerka i aluminiowa obudowa stosu. Do dyspozycji mamy 15 kolorów ram, a także 33 kolory tapicerki.

Cechy urządzenia Cybex Eagle Glute

  • Regulowana belka na nogi - użytkownicy oferowanego przez nas produktu mają możliwość regulacji belki, aby indywidualnie ustawić wyprost stawu kolanowego. Pozwala to na optymalnie dopasowanie do wszystkich rozmiarów.
  • Regulowana belka na brzuch - urządzenie umożliwia regulację wysokości belki, na której oparty jest brzuch użytkownika. Tym samym istnieje możliwość zmniejszenia nacisku na plecy podczas wykonywania ćwiczeń.
  • Krzywoliniowy ruch - odpowiedni ruch podczas ćwiczenia angażuje do niego pośladki.
  • Obciążenia bez kontuzji - w zasadzie wszystkie treningi siłowe obciążone są sporymi obciążeniami organizmu. Cybex produkując swoje urządzenia nie zapomina o zdrowiu użytkowników, dlatego maszyny są projektowane w ten sposób, żeby zminimalizowały obciążenia podczas ćwiczeń.
  • Łatwa obsługa - innowacyjna konstrukcja i zmiana pozycji zwiększa wygodę oraz stabilność ciała podczas treningu.
  • Zmiana obciążeń - urządzenie siłowe można dostosować do każdego użytkownika. Bardziej zaawansowani klienci mają możliwość zwiększenia obciążeń, a tym samym na jeszcze bardziej efektywny trening.
  • Odnowione urządzenie - oferowana przez nas maszyna jest w pełni odnowiona, dlatego wizualnie oraz technicznie prezentuje się jak nowa. Urządzenie siłowe zostało przystosowane do ciężkich warunków klubowych.

Wymiary urządzenia

177 cm x 103 cm x 142 cm

Waga urządzenia

290 kg

Maksymalna waga użytkownika

139 kg

Kolor tapicerki

Do wyboru

Rzeczywisty wygląd może się nieco różnić, dlatego w przypadku zainteresowania prosimy o kontakt z nami. Wówczas wyślemy wszystkie zdjęcia oraz dodatkowe informacje dotyczące urządzenia.

Opinie

No customer reviews for the moment.

Napisz opinię

Cybex Eagle Glute

Cybex Eagle Glute